• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,5/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop standaardkwaliteit 80 g/m²

(11 referenties)
Tot -30%
Vanaf  12,40 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per pak Tot
- 30%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 6 per 12
PMLA 101680620025,1522,6520,1017,60
PMLB 1221801020030,4027,3524,3021,30
PMLC 1521801110017,7015,9514,1512,40
PMLCD 1816801110019,1017,2015,3013,35
PMLD 1826801410023,8021,4019,0516,65
PMLE 2126801910026,7024,0521,3518,70
PMLF 2133802210030,5527,5024,4521,40
PMLG 2433802410034,4530,9527,5524,10
PMLH 2636802810041,6037,4532,2029,10
PMLJ 304380427542,2037,9532,7029,55
PMLK 354780717548,3543,5038,7033,85
Arofol Win pochette blanche matelassée à fenêtre##Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
TOT -25%
Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
Vanaf 23,95 € Excl. BTW
Megabulle pochette matelassée plastique grosses bulles##Megabulle plastic luchtkussenenvelop met grote noppen
TOT -25%
Megabulle plastic luchtkussenenvelop met grote noppen
Vanaf 16,90 € Excl. BTW
Pochette à soufflets en kraft armé brune Rajafil##Versterkte envelop met zijvouw
TOT -20% NIEUW
Versterkte envelop met zijvouw
Vanaf 26,50 € Excl. BTW
Pochette carton rigide à fermeture adhésive - brun##Versterkte kartonnen envelop met zelfklevende sluiting - bruin
TOT -25% NIEUW
Versterkte kartonnen envelop met zelfklevende sluiting - bruin
Vanaf 43,85 € Excl. BTW
Pochette carton rigide à fermeture adhésive - blanc##Versterkte kartonnen envelop met zelfklevende sluiting - wit
TOT -25% NIEUW
Versterkte kartonnen envelop met zelfklevende sluiting - wit
Vanaf 47,70 € Excl. BTW
Pochette plastique opaque très résistante##Supersterke ondoorzichtige plastic envelop
TOT -30%
Supersterke ondoorzichtige plastic envelop
Vanaf 46,85 € Excl. BTW
Pochette en Tyvek®##Envelop Tyvek®
TOT -20% NIEUW
Envelop Tyvek®
Vanaf 25,95 € Excl. BTW
Pochette plastique opaque##Ondoorzichtige plastic envelop
TOT -20% NIEUW
Ondoorzichtige plastic envelop
Vanaf 39,95 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop van RAJA is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Witte schuimenveloppen van RAJA:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m²
  • Kleur: extra wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
Anderen kochten ook
Schuimenvelop versterkte kwaliteit 135 g/m²
TOT -30% NIEUW
Schuimenvelop versterkte kwaliteit 135 g/m²
11 referenties
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
TOT -30%
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
7 referenties
Vanaf 30,10 € Excl. BTW
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
TOT -25% NIEUW
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
8 referenties
Vanaf 19,95 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - bruin
TOT -30%
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - bruin
11 referenties
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - wit
TOT -30%
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - wit
11 referenties
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycleerd
TOT -25% NIEUW
Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycleerd
6 referenties
Vanaf 25,50 € Excl. BTW