• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,5/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering vanaf €200 €149
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop Raja

(11 referenties)
logo_Raja
Tot -30%
Vanaf  13,20 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)
Aantal
VE
per
pallet

Prijs per pak Tot
- 30%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 6 per 12
PMLA 10168062003026,9024,2021,5018,85
PMLB 122180102002432,4529,2025,9522,70
PMLC 152180111003218,8516,9515,0513,20
PMLCD 181680111004020,4518,4016,3514,30
PMLD 182680141002425,4522,9020,3517,80
PMLE 212680191002428,5025,6522,8019,95
PMLF 213380221001832,6529,4026,1022,90
PMLG 243380241001636,5532,9029,2025,60
PMLH 263680281001644,4539,9534,4031,10
PMLJ 30438042751245,1040,6034,9531,60
PMLK 35478071751251,7046,5541,3536,20
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop van RAJA is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 2,5 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m².
  • Kleur: extra wit.
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde: gelamineerd met 2,5 mm dik polyethyleenschuim.
  • Kras- en schokbestendig: voorzien van een zachte schuimlaag. Houdt uw producten op hun plaats en absorbeert schokken.
  • Stevig: het schuim is volledig vastgekleefd en blijft perfect op z'n plaats.
  • Licht: bespaar op uw verzendkosten.
  • De papieren envelop is FSC-gecertificeerd.
Klantbeoordelingen
4,6/5
8 beoordelingen
Bekijk alle klantbeoordelingen 8
Meest recente klantboordeling
goed
Door JAN op 14/01/21 13:47 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLH
Geen opmerkingen momenteel alles OK
Door Anonyme op 10/12/19 8:59 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLK
Geen opmerkingen
Door Anonyme op 15/08/19 16:27 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLD
Al jaar en dag gebruikmakend van zelfde envelop, herhaalde aankoop.
Door Anonyme op 7/11/18 9:30 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLC
***
Door Anonyme op 25/10/18 7:46 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLD
Bekijk alle klantbeoordelingen 8