• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop standaardkwaliteit

(11 referenties)
Tot -30%
Vanaf  12,40 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop Rajamousse.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer
 

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per pakTot
- 30%
Hoeveelheid
per 1per 3per 6per 12
PMLCD 1816801110019,1017,2015,3013,35
PMLJ 304380427542,2037,9532,7029,55
PMLK 354780717548,3543,5038,7033,85
PMLE 2126801910026,7024,0521,3518,70
PMLG 2433802410034,4529,9527,5524,10
PMLB 1221801020030,4027,3524,3021,30
PMLF 2133802210030,5527,5024,4521,40
PMLA 101680620025,1522,6520,1017,60
PMLH 2636802810041,6037,4532,2029,10
PMLC 1521801110017,7015,9514,1512,40
PMLD 1826801410023,8021,4019,0516,65
Pochette à soufflets en kraft armé brune Rajafil##Versterkte envelop met zijvouw
TOT -20%
Versterkte envelop met zijvouw
Vanaf 26,50 € Excl. BTW
Pochette administrative en vélin blanc##Witte akte-envelop met zelfklevende of gegomde sluiting
TOT -20% NIEUWIGHEID
Witte akte-envelop met zelfklevende of gegomde sluiting
Vanaf 22,50 € Excl. BTW
Pochette matelassée plastique Arofol Poly##Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
TOT -25% NIEUWIGHEID
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
Vanaf 19,95 € Excl. BTW
Pochette matelassée mousse qualité renforcée##Schuimenvelop versterkte kwaliteit
TOT -30%
Schuimenvelop versterkte kwaliteit
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop Rajamousse is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Rajamousse witte schuimenveloppen:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m²
  • Kleur: extra wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
Anderen kochten ook
Draagtas van gekleurd kraftpapier met platte oren
TOT -25%
Draagtas van gekleurd kraftpapier met platte oren
16 referenties
Vanaf 44,25 € Excl. BTW
Draagtas Uno in effen gekleurd kraftpapier
TOT -20% 20
Draagtas Uno in effen gekleurd kraftpapier
16 referenties
Vanaf 15,95 € Excl. BTW
Transparante tape Scotch 3M
TOT -20%
Transparante tape Scotch 3M
2 referenties
Vanaf 1,50 € Excl. BTW
Envelop met zijvouw, gevergeerd kraftpapier
TOT -20% 20
Envelop met zijvouw, gevergeerd kraftpapier
4 referenties
Vanaf 35,50 € Excl. BTW
Verzenddoos Teckelbox
Verzenddoos Teckelbox
11 referenties
Vanaf 0,72 € Excl. BTW
Uitverkoop: Plastic draagtas met druksluiting
TOT -20% DESTOCKAGE
Uitverkoop: Plastic draagtas met druksluiting
6 referenties
Vanaf 46,95 € Excl. BTW