• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,5/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop standaardkwaliteit 80 g/m²

(11 referenties)
Tot -30%
Vanaf  12,40 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per pak Tot
- 30%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 6 per 12
PMLA 1016801020025,1522,6520,1017,60
PMLB 1221801020030,4027,3524,3021,30
PMLC 1521802010017,7015,9514,1512,40
PMLCD 1816801110019,1017,2015,3013,35
PMLD 1826802010023,8021,4019,0516,65
PMLE 2126802010026,7024,0521,3518,70
PMLF 2133803010030,5527,5024,4521,40
PMLG 2433803010034,4530,9527,5524,10
PMLH 2636803010041,6037,4532,2029,10
PMLJ 304380427542,2037,9532,7029,55
PMLK 354780717548,3543,5038,7033,85
Pochette matelassée mousse qualité renforcée 135 g/m²##Schuimenvelop versterkte kwaliteit 135 g/m²
TOT -30% NIEUW
Schuimenvelop versterkte kwaliteit 135 g/m²
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Pochette matelassée plastique Arofol Poly##Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
TOT -25% NIEUW
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
Vanaf 19,95 € Excl. BTW
Pochette matelassée bulles 135 g/m²##Luchtkussenenvelop 135 g/m²
TOT -30%
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
Vanaf 30,10 € Excl. BTW
Pochette matelassée bulles Éco 80 g/m² - brune##Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - bruin
TOT -30%
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - bruin
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Pochette matelassée bulles Éco 80 g/m² - blanche##Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - wit
TOT -30%
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - wit
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Pochette matelassée papier 65 % recyclé##Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycleerd
TOT -25% NIEUW
Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycleerd
Vanaf 25,50 € Excl. BTW
Megabulle pochette matelassée plastique grosses bulles##Megabulle plastic luchtkussenenvelop met grote noppen
TOT -25%
Megabulle plastic luchtkussenenvelop met grote noppen
Vanaf 16,90 € Excl. BTW
Arofol Win pochette blanche matelassée à fenêtre##Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
TOT -25%
Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
Vanaf 23,95 € Excl. BTW
Pochette à soufflets en kraft armé brune Rajafil##Versterkte envelop met zijvouw
TOT -20% NIEUW
Versterkte envelop met zijvouw
Vanaf 26,50 € Excl. BTW
Megabulle pochette matelassée kraft grosses bulles##Megabulle kraftpapieren luchtkussenenvelop met grote noppen
TOT -25%
Megabulle kraftpapieren luchtkussenenvelop met grote noppen
Vanaf 15,40 € Excl. BTW
Déstockage : Pochette matelassée papier 65 % recyclé##Uitverkoop: Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycled
TOT -25%
Uitverkoop: Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycled
Vanaf 29,20 € Excl. BTW
Pochette matelassée bulles noire mate##Matzwarte luchtkussenenvelop
TOT -20%
Matzwarte luchtkussenenvelop
Vanaf 17,55 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop van RAJA is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Witte schuimenveloppen van RAJA:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m²
  • Kleur: extra wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
Masque de protection jetable##Chirurgisch mondmasker
NIEUW
Chirurgisch mondmasker
Vanaf 0,75 € Excl. BTW
Gel hydroalcoolique Sanitec##Alcoholgel Sanitec
TOT -10% NIEUW
Alcoholgel Sanitec
Vanaf 7,95 € Excl. BTW
Autocollants pour distanciation sociale et hygiène des mains##Stickers voor social distancing en handhygiëne
NIEUW
Stickers voor social distancing en handhygiëne
Vanaf 9,95 € Excl. BTW
Gants vinyle Mapa##Handschoenen van vinyl Mapa
TOT -10%
Handschoenen van vinyl Mapa
Vanaf 11,65 € Excl. BTW
Ruban PVC de marquage Advance##Signalisatietape van PVC Advance
TOT -10%
Signalisatietape van PVC Advance
Vanaf 15,55 € Excl. BTW
Ruban vinyle de marquage 3M##Signalisatietape van vinyl 3M
TOT -10%
Signalisatietape van vinyl 3M
Vanaf 32,80 € Excl. BTW
Savon liquide pour les mains aux agrumes##Vloeibare handzeep met citrusgeur
Vloeibare handzeep met citrusgeur
Vanaf 3,95 € Excl. BTW
Papier toilette Premium extra-doux Tork##Premium toiletpapier extra zacht Tork
TOT -10% NIEUW
Premium toiletpapier extra zacht Tork
Vanaf 36,65 € Excl. BTW

Onze duurzame alternatieven worden aangeduid met planete en PARTNERPRODUCT

Klantbeoordelingen
4,6/5
7 beoordelingen
Bekijk alle klantbeoordelingen 7
Meest recente klantboordeling
Geen opmerkingen momenteel alles OK
Door Anonyme op 10/12/19 8:59 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLK
Geen opmerkingen
Door Anonyme op 15/08/19 16:27 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLD
Al jaar en dag gebruikmakend van zelfde envelop, herhaalde aankoop.
Door Anonyme op 7/11/18 9:30 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLC
***
Door Anonyme op 25/10/18 7:46 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLD
Goede kwaliteit voor een lage prijs
Door Anonyme op 5/09/18 6:47 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLA
Bekijk alle klantbeoordelingen 7