• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,5/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop standaardkwaliteit 80 g/m²

(11 referenties)
Tot -30%
Vanaf  12,40 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer
 

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per pakTot
- 30%
Hoeveelheid
per 1per 3per 6per 12
PMLJ 304380427542,2037,9532,7029,55
PMLCD 1816801110019,1017,2015,3013,35
PMLD 1826801410023,8021,4019,0516,65
PMLC 1521801110017,7015,9514,1512,40
PMLH 2636802810041,6037,4532,2029,10
PMLA 101680620025,1522,6520,1017,60
PMLF 2133802210030,5527,5024,4521,40
PMLB 1221801020030,4027,3524,3021,30
PMLG 2433802410034,4530,9527,5524,10
PMLE 2126801910026,7024,0521,3518,70
PMLK 354780717548,3543,5038,7033,85
Arofol Win pochette blanche matelassée à fenêtre##Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
TOT -25%
Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
Vanaf 23,95 € Excl. BTW
Pochette plastique opaque très résistante##Supersterke ondoorzichtige plastic envelop
TOT -30%
Supersterke ondoorzichtige plastic envelop
Vanaf 46,85 € Excl. BTW
Pochette à soufflets en kraft armé brune Rajafil##Versterkte envelop met zijvouw
TOT -20% NIEUW
Versterkte envelop met zijvouw
Vanaf 26,50 € Excl. BTW
Pochette carton rigide à fermeture adhésive - brun##Versterkte kartonnen envelop met zelfklevende sluiting - bruin
TOT -25% NIEUW
Versterkte kartonnen envelop met zelfklevende sluiting - bruin
Vanaf 43,85 € Excl. BTW
Pochette carton plat brune à fermeture adhésive - ouverture petit côté##Bruine vlakkartonnen envelop met zelfklevende sluiting - opening korte zijde
TOT -30% NIEUW
Bruine vlakkartonnen envelop met zelfklevende sluiting - opening korte zijde
Vanaf 22,95 € Excl. BTW
Pochette carton rigide à fermeture adhésive - blanc##Versterkte kartonnen envelop met zelfklevende sluiting - wit
TOT -25% NIEUW
Versterkte kartonnen envelop met zelfklevende sluiting - wit
Vanaf 47,70 € Excl. BTW
Pochette en Tyvek®##Envelop Tyvek®
TOT -20% NIEUW
Envelop Tyvek®
Vanaf 25,95 € Excl. BTW
Megabulle pochette matelassée plastique grosses bulles##Megabulle plastic luchtkussenenvelop met grote noppen
TOT -25%
Megabulle plastic luchtkussenenvelop met grote noppen
Vanaf 16,90 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop van RAJA is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Witte schuimenveloppen van RAJA:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m²
  • Kleur: extra wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
Anderen kochten ook
Schuimenvelop versterkte kwaliteit 135 g/m²
TOT -30% NIEUW
Schuimenvelop versterkte kwaliteit 135 g/m²
11 referenties
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - wit
TOT -30%
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - wit
11 referenties
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - bruin
TOT -30%
Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - bruin
11 referenties
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
TOT -30%
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
7 referenties
Vanaf 30,10 € Excl. BTW
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
TOT -25% NIEUW
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
8 referenties
Vanaf 19,95 € Excl. BTW
Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycleerd
TOT -25% NIEUW
Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycleerd
6 referenties
Vanaf 25,50 € Excl. BTW