• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

(7 referenties)
Tot -20%Partnerproduct
Vanaf  13,75 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer

Samen met u zet RAJA zich in!

€ 1 donatie per aankoop van een pak ter ondersteuning van het project Vrouwen en Milieu

Meer weten
Milieuvriendelijk product
 

 
Bestelcode
Kleur
Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per doosTot
- 20%
Hoeveelheid
per 1per 3per 5
   51BLSF wit10051100023,1520,8518,50
   70BLSF wit14070100035,2531,7528,20
   160BLSF wit16080100040,6036,5532,50
   38BLSF wit8038100018,7016,8514,95
   26BLSF wit6426100017,2015,5013,75
   44BLSF wit9044100021,4519,3017,15
   63BLSF wit12563100029,5026,5523,60
Attache métallique##Metaaldraad
TOT -10%
Metaaldraad
Vanaf 19,70 € Excl. BTW
Étiquette américaine couleur avec attache métallique##Gekleurde Amerikaanse etiketten met metaaldraad
TOT -20%
Gekleurde Amerikaanse etiketten met metaaldraad
Vanaf 41,15 € Excl. BTW
Etiquettes américaines imprimées##Bedrukte Amerikaanse etiketten
TOT -25%
Bedrukte Amerikaanse etiketten
Vanaf 74,75 € Excl. BTW
Etiquette en carte couleurs assorties##Assortiment gekleurde etiketten met metalen binders
Assortiment gekleurde etiketten met metalen binders
Vanaf 61,70 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van RAJA en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

  • 
Recycleerbaar_nl_BE
  • 
FSC_nl_BE
Anderen kochten ook
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
TOT -20% PRODUIT PARTAGE
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
7 referenties
Vanaf 12,90 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
TOT -20%
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
15 referenties
Vanaf 15,30 € Excl. BTW
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
TOT -20%
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
7 referenties
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
TOT -20%
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
7 referenties
Vanaf 39,35 € Excl. BTW
Kraftpapieren hanglabels met linnendraad
TOT -20%
Kraftpapieren hanglabels met linnendraad
3 referenties
Vanaf 34,30 € Excl. BTW
Kraftpapieren hanglabels
TOT -20%
Kraftpapieren hanglabels
3 referenties
Vanaf 19,80 € Excl. BTW