• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,5/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering vanaf €200 €149
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Amerikaans hanglabel wit

(7 referenties)
Tot -20%
Vanaf  24,55 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer
Milieuvriendelijk product

 
Bestelcode
Kleur
Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 5
 26BLSF wit6426100017,9016,1014,30
 38BLSF wit8038100019,4517,5015,55
 44BLSF wit9044100022,3020,1017,85
 51BLSF wit10051100024,1021,7019,25
 63BLSF wit12563100030,7027,6024,55
 70BLSF wit14070100036,6532,9529,35
 160BLSF wit16080100042,2037,9533,80
Étiquettes d'expédition - Précautions d'usage##Verpakkingsetiketten - Waarschuwingen
TOT -20%
Verpakkingsetiketten - Waarschuwingen
Vanaf 15,90 € Excl. BTW
Pochette porte-documents neutre Éco Raja##Onbedrukte documentenhoes Eco Raja
TOT -35%
Onbedrukte documentenhoes Eco Raja
Vanaf 107,00 € Excl. BTW
Étiquettes laser blanches Raja##Laseretiketten voor kopieerapparaten en laserprinters Raja
TOT -20%
Laseretiketten voor kopieerapparaten en laserprinters Raja
Vanaf 21,80 € Excl. BTW
Pochette porte-documents Éco avec message Raja##Documentenhoes Eco met bedrukking Raja
TOT -35%
Documentenhoes Eco met bedrukking Raja
Vanaf 107,00 € Excl. BTW
Pochette porte-documents transparante en papier##Onbedrukte papieren documenthoes
TOT -25% NIEUW
Onbedrukte papieren documenthoes
Vanaf 15,55 € Excl. BTW
Pastille couleur en rouleau - Adhésif amovible##Gekleurd rond etiket op rol - Verwijderbaar
TOT -10% NIEUW
Gekleurd rond etiket op rol - Verwijderbaar
Vanaf 2,65 € Excl. BTW
Etiquettes pour Dymo LabelWriter 450 - Adhésive permanente##Etiketten voor Dymo LabelWriter 450 - permanent klevend
TOT -10%
Etiketten voor Dymo LabelWriter 450 - permanent klevend
Vanaf 31,30 € Excl. BTW
Mini-colis pochette porte-documents neutre Super Raja##Proefpakket onbedrukte documentenhoezen Super Raja
Proefpakket onbedrukte documentenhoezen Super Raja
Vanaf 32,45 € Excl. BTW
Pastille adhésive transparente en plastique Raja##Rond etiket van transparant plastic Raja
TOT -20%
Rond etiket van transparant plastic Raja
Vanaf 31,30 € Excl. BTW
Mini colis pochette porte-documents Éco Raja##Proefpakket documentenhoes Eco Raja
TOT -35% NIEUW
Proefpakket documentenhoes Eco Raja
Vanaf 18,60 € Excl. BTW
Pochette porte-documents avec impression##Documenthoes Super met bedrukking in dispenserdoos
TOT -35%
Documenthoes Super met bedrukking in dispenserdoos
Vanaf 68,75 € Excl. BTW
Étiquette papier thermique direct Raja##Direct thermische etiketten op rol Raja
TOT -20% NIEUW
Direct thermische etiketten op rol Raja
Vanaf 11,75 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines.

Witte Amerikaanse hanglabels van stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische labels voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans hanglabel heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m².
  • Kleur: wit.
  • Schuin gesneden hoeken.
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring.
  • Geleverd zonder labeldraad.


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van RAJA en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

  • 
Recycleerbaar_nl_BE
Attaches et aiguilles pour pistolet textile SAGA68S##Pins en naalden voor textieltang SAGA68S
TOT -10%
Pins en naalden voor textieltang SAGA68S
Vanaf 8,10 € Excl. BTW
Pistolet textile standard##Textieltang voor standaard stoffen
TOT -10%
Textieltang voor standaard stoffen
Vanaf 18,30 € Excl. BTW
Attache polytwist##Labeldraad polytwist
TOT -10% NIEUW
Labeldraad polytwist
Vanaf 12,45 € Excl. BTW
Pistolet textile fin##Textieltang voor fijne stoffen
TOT -10%
Textieltang voor fijne stoffen
Vanaf 20,25 € Excl. BTW
Attaches et aiguilles pour pistolet textile SAGA68X##Pins en naalden voor textieltang SAGA68X
TOT -10%
Pins en naalden voor textieltang SAGA68X
Vanaf 16,85 € Excl. BTW
Filet de palettisation manuel##Palletnet voor handmatig wikkelen
TOT -20%
Palletnet voor handmatig wikkelen
Vanaf 50,10 € Excl. BTW
Attache polypropylène à serrage fixe##Labeldraad van polypropyleen met permanente sluiting
TOT -10%
Labeldraad van polypropyleen met permanente sluiting
Vanaf 15,95 € Excl. BTW
Caisse picking - Carton double cannelure##Doos voor orderpicken - Dubbelgolfkarton
TOT -30%
Doos voor orderpicken - Dubbelgolfkarton
Vanaf 12,50 € Excl. BTW

Onze duurzame alternatieven worden aangeduid met planete en PARTNERPRODUCT

Klantbeoordelingen
Meest recente klantboordeling
product ok
Door Anonyme op 17/08/18 6:59 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : 38BLSF