• 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering bij aankoop vanaf € 149
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestellen Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

Vanaf 12,75 € Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer
Vrouwen en Milieu

Samen met u zet Rajapack zich in!

1€ donatie per aankoop van een pak ter ondersteuning van het project Vrouwen en Milieu

Al onze prijzen
Dit product is beschikbaar in 7  referenties
Bestelcode
Kleur Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verpakt
per
Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1per 3per 5
26BLSF wit6426100015,9514,3512,75
38BLSF wit8038100017,4515,7013,95
44BLSF wit9044100019,9517,9515,95
51BLSF wit10051100021,5519,4017,25
63BLSF wit12563100027,4524,7021,95
70BLSF wit14070100032,7529,5026,20
160BLSF wit16080100037,7534,0030,20
Product neemt deel aan het actieprogramma Vrouwen en Milieu
 
Aanbevolen voor u
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
7 referenties
Vanaf 11,95 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
15 referenties
Vanaf 14,20 € Excl. BTW
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
7 referenties
Vanaf 36,50 € Excl. BTW
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
7 referenties
Vanaf 35,10 € Excl. BTW

Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van Rajapack en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

Anderen kochten ook
Veiligheidssluiting met permanente sluiting
Veiligheidssluiting met permanente sluiting
4 referenties
Vanaf 14,20 € Excl. BTW
Metaaldraad
Metaaldraad
1 referentie
Vanaf 19,10 € Excl. BTW
Aanpasbare veiligheidssluiting
Aanpasbare veiligheidssluiting
2 referenties
Vanaf 18,85 € Excl. BTW
Stofmasker FFP2 met afsluitklep
Stofmasker FFP2 met afsluitklep
1 referentie
Vanaf 1,95 € Excl. BTW
Wit polypropyleen paktouw
Wit polypropyleen paktouw
4 referenties
Vanaf 15,50 € Excl. BTW
Kist voor gevaarlijke producten
NIEUWIGHEID
Kist voor gevaarlijke producten
3 referenties
Vanaf 53,50 € Excl. BTW