• 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering vanaf € 149
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

Vanaf  13,30 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer
Vrouwen en Milieu

Samen met u zet Rajapack zich in!

1€ donatie per aankoop van een pak ter ondersteuning van het project Vrouwen en Milieu

Al onze prijzen
Dit product is beschikbaar in 7  referenties
Bestelcode
Kleur Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verpakt
per
Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1per 3per 5
26BLSF wit6426100016,6514,9513,30
38BLSF wit8038100018,1516,3514,50
44BLSF wit9044100020,7518,7016,60
51BLSF wit10051100022,4520,2017,95
63BLSF wit12563100028,5525,7022,85
70BLSF wit14070100034,1030,7027,30
160BLSF wit16080100039,3535,4031,50
Product neemt deel aan het actieprogramma Vrouwen en Milieu
 

Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van Rajapack en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

Aanbevolen voor u
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
7 referenties
Vanaf 12,45 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
15 referenties
Vanaf 14,80 € Excl. BTW
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
7 referenties
Vanaf 36,60 € Excl. BTW
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
7 referenties
Vanaf 38,15 € Excl. BTW
Anderen kochten ook
Assortiment gekleurde etiketten met metalen binders
Assortiment gekleurde etiketten met metalen binders
3 referenties
Vanaf 59,85 € Excl. BTW
Metaaldraad
Metaaldraad
1 referentie
Vanaf 19,10 € Excl. BTW
Industrieel etiket in metaal
Industrieel etiket in metaal
3 referenties
Vanaf 9,45 € Excl. BTW
Gekleurde Amerikaanse etiketten met metaaldraad
Gekleurde Amerikaanse etiketten met metaaldraad
15 referenties
Vanaf 39,90 € Excl. BTW
Bedrukte Amerikaanse etiketten
Bedrukte Amerikaanse etiketten
3 referenties
Vanaf 74,75 € Excl. BTW
Industriële etiketten PVC
NIEUWIGHEID
Industriële etiketten PVC
18 referenties
Vanaf 35,95 € Excl. BTW