• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

(7 referenties)
Vanaf  13,75 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer
Vrouwen en Milieu

Samen met u zet Rajapack zich in!

1€ donatie per aankoop van een pak ter ondersteuning van het project Vrouwen en Milieu

Bestelcode
Kleur Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verpakt
per
Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1per 3per 5
26BLSF wit6426100017,2015,5013,75
38BLSF wit8038100018,7016,8514,95
44BLSF wit9044100021,4519,3017,15
51BLSF wit10051100023,1520,8518,50
63BLSF wit12563100029,5026,5523,60
70BLSF wit14070100035,2531,7528,20
160BLSF wit16080100040,6036,5532,50
Product neemt deel aan het actieprogramma Vrouwen en Milieu
 
Aanbevolen voor u
Standaard textielpistool
NIEUWIGHEID
Standaard textielpistool
1 referentie
Vanaf 17,75 € Excl. BTW
Pins en naalden voor textieltang SAGA68S
NIEUWIGHEID
Pins en naalden voor textieltang SAGA68S
3 referenties
Vanaf 7,90 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
7 referenties
Vanaf 12,90 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
15 referenties
Vanaf 15,30 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van Rajapack en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto
Anderen kochten ook
Veiligheidssluiting met permanente sluiting
Veiligheidssluiting met permanente sluiting
4 referenties
Vanaf 14,20 € Excl. BTW
Aanpasbare veiligheidssluiting
Aanpasbare veiligheidssluiting
2 referenties
Vanaf 18,85 € Excl. BTW
Binders Polytwist voor etiketten
NIEUWIGHEID
Binders Polytwist voor etiketten
2 referenties
Vanaf 12,10 € Excl. BTW
Metaaldraad
Metaaldraad
1 referentie
Vanaf 19,70 € Excl. BTW
Fijn textielpistool
NIEUWIGHEID
Fijn textielpistool
1 referentie
Vanaf 19,70 € Excl. BTW
Pins en naalden voor textieltang SAGA68X
NIEUWIGHEID
Pins en naalden voor textieltang SAGA68X
3 referenties
Vanaf 16,35 € Excl. BTW