• 012 260 260 Van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,5/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
Nederlands | Français
logo raja 012.260.260 Van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € leeg
Bestelling Per referentie

Amerikaans hanglabel wit

(7 referenties)
Tot -20%
Vanaf  13,75 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer
Milieuvriendelijk product

 
Bestelcode
Kleur
Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 5
 26BLSF wit6426100017,2015,5013,75
 38BLSF wit8038100018,7016,8514,95
 44BLSF wit9044100021,4519,3017,15
 51BLSF wit10051100023,1520,8518,50
 63BLSF wit12563100029,5026,5523,60
 70BLSF wit14070100035,2531,7528,20
 160BLSF wit16080100040,6036,5532,50
Etiquettes américaines imprimées##Bedrukte Amerikaanse etiketten
TOT -25%
Bedrukte Amerikaanse etiketten
Vanaf 74,75 € Excl. BTW
Étiquette américaine couleur avec attache métallique##Gekleurde Amerikaanse etiketten met metaaldraad
TOT -20%
Gekleurde Amerikaanse etiketten met metaaldraad
Vanaf 41,15 € Excl. BTW
Attache métallique##Labeldraad van metaal
TOT -10%
Labeldraad van metaal
Vanaf 19,70 € Excl. BTW
Étiquette couleurs assorties avec attache##Assortiment gekleurde hanglabels met metaaldraad
Assortiment gekleurde hanglabels met metaaldraad
Vanaf 61,70 € Excl. BTW
Attache polytwist##Labeldraad polytwist
TOT -10% NIEUW
Labeldraad polytwist
Vanaf 12,10 € Excl. BTW
Pistolet textile fin##Textieltang voor fijne stoffen
TOT -10%
Textieltang voor fijne stoffen
Vanaf 19,70 € Excl. BTW
Attaches et aiguilles pour pistolet textile SAGA68X##Pins en naalden voor textieltang SAGA68X
TOT -10%
Pins en naalden voor textieltang SAGA68X
Vanaf 16,35 € Excl. BTW
Pistolet textile standard##Textieltang voor standaard stoffen
TOT -10%
Textieltang voor standaard stoffen
Vanaf 17,75 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines.

Witte Amerikaanse hanglabels van stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische labels voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans hanglabel heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m².
  • Kleur: wit.
  • Schuin gesneden hoeken.
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring.
  • Geleverd zonder labeldraad.


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van RAJA en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

  • 
Recycleerbaar_nl_BE
Anderen kochten ook
Gekleurd Amerikaans hanglabel
TOT -20%
Gekleurd Amerikaans hanglabel
15 referenties
Vanaf 15,30 € Excl. BTW
Amerikaans hanglabel beige
TOT -20%
Amerikaans hanglabel beige
7 referenties
Vanaf 12,90 € Excl. BTW
Amerikaans hanglabel wit met metaaldraad
TOT -20%
Amerikaans hanglabel wit met metaaldraad
7 referenties
Vanaf 39,35 € Excl. BTW
Amerikaans hanglabel van kraftpapier
TOT -20%
Amerikaans hanglabel van kraftpapier
3 referenties
Vanaf 19,80 € Excl. BTW
Amerikaans hanglabel beige met metaaldraad
TOT -20%
Amerikaans hanglabel beige met metaaldraad
7 referenties
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Amerikaans hanglabel van kraftpapier met linnendraad
TOT -20%
Amerikaans hanglabel van kraftpapier met linnendraad
3 referenties
Vanaf 34,30 € Excl. BTW